Привіт. Мене звати Оля. Вже понад одинадцять років я фотографую історії про дружбу та кохання.


Я називаю себе фотографом-анімалістом, та цей опис недостатній. До мене звертаються не лише за красивими світлинами домашніх тварин. Я фотографую історії про відносини, дружбу, любов та взаємини.

Моя фотографія наближена до сімейної, за виключенням того, що на моїх світлинах гарні не лише люди.


Я багато фотографую для соціальних мереж. Допомагаю брендам, виробникам товарів, магазинам, представництвам, кінологам, тренерам, спортсменам та розплідникам красиво та достойно представити свій продукт або послуги в мережі.


Я з задоволенням та великою любов'ю співпрацюю з найкращими розплідниками в країні. Я впевнена, що неймовірним людям і їх тваринам потрібні не просто декілька екстер'єрних світлин.


Гумор, веселощі, ніжність, драйв, енергія, комфорт та легкість - це все про мене і мою фотографію. Це все про мій підхід у роботі, про те, що результат Вам обов'язково сподобається!

Follow me on Instagram